Вимірювальні трансформатори ALCE сертифіковані в Україні
28.11.2021

Alce Elektric – турецький виробник ізоляторів та вимірювальних трансформаторів, який зарекомендував себе на міжнародному ринку завдяки якості та надійності. Високовольтні вимірювальні трансформатори внутрішньої установки цієї фірми пройшли перевірку типу за модулем В та отримали сертифікати ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».

Дане обладнання призначене для використання у мережах до 35 кВ включно (максимальна напруга ізоляції – до 40,5 кВ). Трансформатори струму можуть виготовлятися зі змінними коефіцієнтами трансформації на вторинній або первинній стороні. Однополюсні трансформатори напруги виготовляютсья як у виконаннях із запобіжниками, так і без них.

Окрім цього, зараз у процесі сертифікації є вимірювальні трансформатори зовнішнього виконання, які теж отримають сертифікати до кінця 2021.

• Переглянути Опорні внутрішні ТС

• Переглянути Однополюсні внутрішні ТН

• Переглянути Однополюсні внутрішні ТН із запобіжниками

28.11.2021
Вимірювальні трансформатори ALCE сертифіковані в Україні
Alce Elektric - турецький виробник ізоляторів та вимірювальних трансформаторів, який зарекомендував себе на міжнародному ринку завдяки якості та надійності. Високовольтні вимірювальні трансформатори внутрішньої установки цієї фірми пройшли перевірку типу за модулем В та отримали сертифікати ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».
03.09.2021
Безпечний крок у майбутнє з Apator
Новий вимикач -роз'єднувач запобіжників smartARS pro-PV в лінійці продуктів AC800V - це пристрій, розроблений для задоволення потреб та вимог майбутнього. Системи сонячної енергії та інвертори нового покоління зібрані на таких апаратах будуть функціонувати правильно та безпечно. Високоякісні матеріали та багаторічний досвід роботи групи APATOR у секторі роз'єднувачів NH забезпечують відмінне співвідношення ціни та якості.
03.09.2021
Роз’єднувачі ONIIIO – у Глинянах
На СЕС у м. Глиняни встановлені роз’єднувачі ONIIIO виробника ZWAE, нашого партнера з Польщі. Продукція ZWAE добре зарекомендувала виробника, як гаранта якості та надійності. У вже реалізованому проекті апаратами керують з допомогою ручних приводів NR-5. Аппарат ONIIIO має високі технічні параметри, захист від корозії та можливість дистанційного керування. Контактні поверхні покриті сріблом для кращої провідності. Конструкція роз’єднувача передбачає швидкий монтаж та просте регулювання. Для ринку України даний апарат є хорошим варіантом як для нових, так і для існуючих рішень у сегменті до 35 кВ.